Koduvahetuse Laen


Kas kaalute koduvahetuse laen võtmist? Kui jah, siis olete jõudnud õigesse kohta! Koduvahetuse laen võib anda teile lisaraha, mida vajate suuremate remonditööde tegemiseks või kodu osade väljavahetamiseks. Kui soovite vahetada katust, paigaldada uusi aknaid või uuendada oma kööki, võib selline laen olla just see, mida vajate. Selles blogipostituses käsitleme kõiki olulisi üksikasju kodu asenduslaenude kohta ja seda, kuidas need võivad aidata teie kodu parandada. Räägime erinevatest saadaolevatest laenuliikidest ja anname kasulikke näpunäiteid, kuidas saada heakskiit ja leida teie vajadustele kõige sobivam laen.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Mis on koduvahetuse laen?

Koduvahetuse laen on hüpoteeklaen, mis võimaldab teil võtta laenu oma kodu omakapitali arvelt, et asendada olemasolev kodu uuega. Seda tüüpi laenu saab kasutada nii uue kodu ostu kui ka olemasoleva kodu ehitamise või renoveerimise rahastamiseks. Kodu asenduslaenud võivad olla kas fikseeritud või reguleeritava intressimääraga hüpoteeklaenud.

Kuidas toimib koduvahetuse laen?

Kodu asenduslaen on hüpoteegi liik, mis võimaldab koduomanikel võtta laenu oma kodu omakapitali arvelt, et rahastada uue kodu ostmist. Laenu tagatiseks on laenuvõtja vana kodu omakapital, mida kasutatakse laenu tagatisena. Kodu asenduslaene pakuvad mitmed laenuandjad, sealhulgas pangad, krediidiühistud ja veebipõhised laenuandjad.

Kodu asenduslaenu võtmise protsess on sarnane mis tahes muu hüpoteegi võtmise protsessiga. laenuvõtjad peavad esitama taotluse koos oma finantsteabe ja soovitud laenusummaga. Kui laenuvõtja saab heakskiidu, on tal tavaliselt kuni kuus kuud aega uue kodu leidmiseks ja ostu lõpuleviimiseks.

Kodu asenduslaen võib olla koduomanikele kasulik viis oma kodu uuendamiseks, ilma et nad peaksid oma praegust kinnisvara müüma või võtma lisavõlga. Siiski on oluline meeles pidada, et seda tüüpi laenuga kaasnevad riskid. Laenuvõtjad, kes ei suuda oma laenu tasuda, võivad oma kodu kaotada, seega on oluline veenduda, et te suudate endale igakuiseid makseid lubada, enne kui võtate kodu asenduslaenu.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Koduvahetuse laen plussid ja miinused

Koduvahetuse laen on hüpoteegi liik, mis võimaldab teil laenata raha oma kodu omakapitali arvelt, et tasuda oma kodu asendamise kulud. Seda tüüpi laenu peamine eelis on see, et sellega saab rahastada kogu kodu asendamise kulu, sealhulgas ostuhinda, sulgemiskulusid ja vajalikke remondi- või renoveerimistöid.

Kodu asenduslaenu peamine puudus on see, et selle intressimäär on tavaliselt kõrgem kui traditsioonilise hüpoteegi puhul. See tähendab, et lõpuks maksate laenu kehtivusaja jooksul rohkem intressi. Lisaks sellele võite laenu makseviivituse korral kaotada oma kodu.


Muud uudised

 • Kiirlaenud Internetist

  Kiirlaenud internetist Mis puudutab laenu saamist, siis paljudel meist ei ole luksust aega. Me vajame kiiret juurdepääsu rahale, kuid traditsiooniline pangandussüsteem lihtsalt nii ei tööta. Õnneks on tehnoloogia avanud uusi võimalusi kiireks sularahaks. Selles blogi postitus, vaatame mõned viisid saate kiirlaene Internetis ja kuidas nad võrrelda rohkem traditsioonilisi laenuvõimalusi. Ükskõik kas soovite laenata paarsada dollarit […]

 • Laenud Kuni 10000 Eur

  Laenu võtmine võib olla hirmutav ülesanne, eriti kui tegemist on suure summaga. Aga mis oleks, kui saaksite laenu kuni 10000 eurot vaid ühe taotlusega? Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Noh, ei ole! Õige laenuandja abil saate hõlpsasti ja kiiresti ligipääsu sellisele rahasummale, ilma et peaksite muretsema pikaajalise paberimajanduse või menetlemise viivituste pärast. Selles blogipostituses […]

 • Laen 10000 Eur

  Kas teil on vaja laenu ja te ei tea, kust alustada? Laenu võtmine võib olla stressirohke protsess, eriti kui on vaja teada, kui palju raha peaksite laenama. Kas võtate liiga vähe ja riskite oma võlaolukorra veelgi halvemaks muutmisega või võtate liiga palju ja riskite sellega, et ei suuda seda tagasi maksta? Selles blogipostituses arutame, miks […]

 • Laenud Kuni 1000 eurot

  Kas otsite lihtsat ja mugavat võimalust saada sularaha, kui seda vajate? Kuni 1000 euro suurune laen võib aidata teha vahet toimetuleku ja raskuste vahel. Selles blogipostituses uurime, kuidas taotleda laenu kuni 1000 eurot, et saaksite vajaliku sularaha kiiresti ja lihtsalt kätte. Vaatame, milliseid laenutüüpe on saadaval, millised nõuded peavad olema täidetud, et saada laenu, ja […]

etEstonian