Mis on autolaen?

Autolaen on finantseerimismeetod, mille abil saab inimene soetada endale uue või kasutatud auto. Autoliisinguga võrreldes on autolaenul mitmeid eeliseid:

 • Autolaenu intress madal, mis teeb selle soodsaks lahenduseks auto soetamisel;
 • autolaenu puhul ei ole tavaliselt vaja tagatist ning seega on protsess kiirem ja lihtsam;
 • võimalus soetada ka vanem auto, mis liisingu puhul võimalik ei ole;
 • võimalus finantseerida ka auto remonti või lisavarustuse soetamist.
autolaen

Miks on autolaen parem kui autoliising?

Autolaenu saamise tingimused on tavaliselt sarnased liisingu tingimustega ning nõuab stabiilset sissetulekut. Mobey pakub autolaenude taotlemiseks mugavat veebilahendust, mille kaudu saab kiiresti ja lihtsalt esitada taotluse ning saada vastuse juba samal päeval. Kui oled huvitatud autolaenust, võta julgelt ühendust Mobeyga ning leiame sinu jaoks parima lahenduse!

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Autolaenu eelised autoliisinguga võrreldes

 • Autolaenu puhul saad kohe oma sõiduki omanikuks ja võid sellega teha, mida soovid, ilma et peaksid muretsema lisakulutuste pärast. Autoliisingu puhul oled sa hoopis sõiduki kasutaja, mitte omanik, ning pead tasuma lisaks ka kaskokindlustuse ja muud täiendavad lisakulud;
 • autolaenu puhul saad valida soodsama intressimäära ning seeläbi vähendada oma igakuiseid kulutusi. Autoliisingu puhul on intressimäärad tavaliselt kõrgemad ning seeläbi tuleb tasuda ka suuremaid igakuiseid makseid;
 • autolaenu puhul saad vajadusel müüa või ümber vahetada oma sõiduki ning seeläbi võtta uue laenu või selle välja maksta. Autoliisingu puhul ei ole see võimalik ning pead täitma lepingutingimused tähtaja lõpuni;
 • autolaenu puhul saad valida oma sõiduki ostul sobivaima maksegraafiku ning seeläbi muuta oma igakuised kulutused vastavaks oma võimalustele. Autoliising selliseid võimalusi ei paku

Autolaenu paindlikus võrreldes autoliisinguga

Seetõttu võib autolaen olla soodsam ja paindlikum valik kui autoliising. Autolaenu abil saad valida endale sobivaimad laenutingimused ning seeläbi muuta oma igakuised maksed vastavaks oma võimalustele. Ära mõtle enam, vaid tule kohe Mobey poole ja hüppa oma unistuste sõiduki rooli juba homme!

Miks Mobey on parim valik autolaen võtmiseks?

Mobey on Eestis juhtiv usaldusväärne ja paindlik autolaenude vahendaja, mis aitab sinul leida endale parima laenupakkumise. Meil on pikaajalised kogemused ning meid on usaldanud tänapäevaseni tuhanded kliendid. Meie prioriteet on pakkuda klientidele parimat teenust ning leida igale soovijale sobivaim ja odavaim laenupakkumine.

Mugavus Mobeyga

Meie veebipõhine taotluse esitamise süsteem on kiire ja mugav. Pakume Soodsaid intresse ning meie klienditeenindus on alati valmis abiks ja nõu andma. Mobey abiga saad kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning leida endale parim lahendus.

Mobey eelised

Tänu meie teenusele saad taotleda autolaenu mugavalt oma kodust lahkumata ning olla kindel, et oled leidnud endale parima laenupakkumise. Tutvu meie pakkumistega ning taotle autolaenu juba täna – see on kiire ja lihtne!

Mida tuleb autolaen võtmisel meeles pidada?

Enne autolaenu taotlemist on oluline järgida mõningaid nõuandeid, mis aitavad sul leida endale parima võimaliku laenupakkumise:

 • Enne autolaenu võtmist võrdle erinevate laenuandjate pakkumisi ning vali endale sobivaim. Mobey aitab sul kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning leida endale parim laenupakkumine;
 • arvesta oma võimalustega: enne autolaenu taotlemist veendu, et sa oled suuteline laenu tagasi maksma. Planeeri oma finantstegevus hoolikalt ning arvesta oma sissetulekute ja väljaminekutega;
 • tutvu laenu tingimustega: enne autolaenu võtmist tutvu täpselt laenutingimustega. Küsi julgelt nõu Mobey professionaalidelt, me oleme alati valmis aitama;
 • küsimuste korral võid alati pöörduda Mobey poole abi saamiseks. Meie professionaalsed ja abivalmid eksperdid aitavad sul leida endale parima lahenduse.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Autolaen. Oma auto omamine muudab teie elu

Oma isikliku auto omamine muudab Sinu elu palju mugavamaks ja lihtsamaks ning see võimaldab sul saavutada rohkem ja täita oma unistused. Autolaenu abil saad soetada endale uue või kasutatud auto, just enda soove meelespidades. Mobey annab sulle võimaluse ise otsustada, kus ja millal sõidad ning sa ei pea enam kunagi oma elu ühistranspordi ajakava järgi kujundama. Autoliisinguga võrreldes on autolaen palju paindlikum ja soodsam ning see võimaldab sul oma auto vajadusel ka müüa. Kui oled huvitatud autolaenust, siis võta julgelt ühendust Mobeyga – meie professionaalsed ja abivalmid klienditeenindajad aitavad sul leida parima lahenduse. Ära jää ilma oma unistuste autost – taotle autolaen juba täna ja ole oma isikliku auto juures juba homme!

Auto järelmaksu ning autolaen erinevused

Auto järelmaks ja autolaen annavad mõlemad võimaluse soetada endale uue või kasutatud auto. Mõlemad laenutusviisid võimaldavad sul jagada autokulu mitmeks osamakseks. Siiski on on autolaenul mitmeid eeliseid.

Järelmaksu miinused

Auto järelmaksuga peab tasuma ettemaksu ning tekib selga maksuvõlg. Sel viisil omandad täieliku omandiõiguse alles pärast viimase osamakse tasumist.

Autolaenu eelised

Autolaenu puhul saad auto täieliku omandiõiguse koheselt. Sarnaselt järelmaksule, saab ka autolaenu abil soetada uue või kasutatud auto ning maksta selle eest osamaksetena. Autolaenu puhul ei pea aga tasuma ettemaksu ning auto on koheselt sinu kasutuses. Autolaenu abil saad oma autot ka vajadusel müüa või ümber vahetada.

Kas autolaen saab soetada ka teisi sõidukeid?

Mis sõidukeid võib autolaenuga osta?

Autolaen ei ole mõeldud ainult autode soetamiseks, vaid selle abil saad finantseerida ka muid sõidukeid nagu näiteks paate, mototehnika ja isegi mootorrattaid! Autolaenu abil saad soetada endale täpselt sellise sõiduk, mis sobib sinu vajadustele ja eelistustele.

Raha säästmine tänu Autolaenule

Autolaenu puhul ei pea sa muretsema kaskokindlustuse pärast, sest autolaenu puhul oled sa koheselt sõiduki omanik ning kõik otsused on sinu teha. See tähendab, et sa saad oma sõidukit kasutada ja hooldada nii, nagu ise soovid, ilma et peaksid muretsema täiendavate lisakulutuste pärast.

Unistused ootavad täitmist

Autolaenu abil saad saavutada oma unistused kiirelt ning sõita sellega, millega tahad, kus ja millal soovid. Autolaenu abil saad soetada endale täpselt sellise sõiduki, millega sa saad jagada imelisi hetki oma lähedastega. Autolaen on paindlik ja soodne viis lisada oma elule väärust.

Mobey on valmis aitama autolaen

Sa ei pea enam ootama, vaid pöördu koheselt Mobey poole – me soovime sind aidata unisuste auto soetamisega. Meie professionaalsed ja abivalmid klienditeenindajad aitavad sul leida parima autolaenu pakkumise ning nõustavad sind läbi kogu laenuprotsessi!

Rakenda nüüdd

cooppank.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

72 kuud

Määr

8.90% / aasta

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutes

Esimene vaba laen

no
kreditex.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

72 kuud

Määr

23.00% / kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutes

Esimene vaba laen

no
tfbank.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

84 kuud

Määr

17.00% / kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutes

Esimene vaba laen

no
et