Kodulaen võimaldab inimestel osta või renoveerida oma kodu. Kodulaenu saab võtta nii uue kui ka olemasoleva korteri või maja ostmiseks, renoveerimiseks või ehitamiseks. Kodulaenu saamise tingimused on paindlikud, mis tähendab, et laenu saab kasutada mitmel eesmärgil. Kodulaenu taotlemise protsess on kiire ja lihtne ning võimaldab soetada oma unistuste kodu. Kodulaen abiga on sul võimalus endale ning oma perele soetada oma kodu.

kodulaenu

Kodulaenu eelised

 • Kodulaen võimaldab suuremat laenusummat, kui väikelaen. See tähendab, et saate osta just sellise kodu, millest olete alati unistanud!
 • Kodulaenu saamise tingimused on paindlikud ning laenu saab kasutada mitmel eesmärgil, sealhulgas kodu ostmiseks, renoveerimiseks või laiendamiseks.
 • Kodulaenu taotlemise protsess on kiire ning lihtne.
 • Kodulaenu intress on madalam kui kiirlaenu intress.

Kodulaenu eelised kiirlaenuga võrreldes

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Kodulaen on parem valik kui kiirlaen mitmel põhjusel. Esiteks, kodulaenu intressimäär on tavaliselt madalam kui kiirlaenu intressimäär. See tähendab, et kodulaenu tagasimaksed on odavamad ning see aitab teil aja jooksul rohkem raha kokku hoida.

Teiseks, kodulaenu saamise tingimused on paindlikumad kui kiirlaenu saamise tingimused. Kiirlaenu saamiseks tuleb tavaliselt esitada palju paberimajandust, kuid kodulaenu saamiseks on tavaliselt vaja vaid maksegraafikut ja tõendit kinnisvara ostuks või ehitamiseks. Kolmandaks, kodulaenu saab kasutada mitmel eesmärgil, sealhulgas kodu ja korteri ostmiseks, renoveerimiseks või laiendamiseks, samal ajal kiirlaenud on sageli kasutatud kiirelt ja lühiajaliselt rahastamiseks.

Kodulaen võimaldab teil osta oma unistuste kodu või parandada olemasolevat, samal ajal kiirlaenud on pigem ajutine lahendus. Kodulaenud on pikemaajalised laenud, mis võimaldavad teil saada kinnisvara ilma igakuiste üüri makseteta, kiirlaenud on lühiajalised laenud, millega saad rahastada ajutisi vajadusi.

Viimaks, Eestis on kodulaenu saamiseks palju rohkem valikuid kui kiirlaenu saamiseks. Mobey toimib vahendajana laenuandjate vahel, pakkudes teile kiiremat ja madalama intressimääraga laenu ning suurepärast klienditeenindust. Kodulaen on parem valik kui kiirlaen, sest see võimaldab teil saada oma unistuste kodu ning pikemaajaliselt säästa raha.

Kodulaenu saamise tingimused

 • Laenutaotleja peab olema Eesti Vabariigi kodakondsus.
 • Laenutaotleja peab olema vähemalt 21-aastane.
 • Laenutaotlejal peab olema püsiv töökoht või muu kindel sissetulek.
 • Laenutaotlejal peab olema hea krediidireiting.

Mugavus Mobeyga

Tänu meie teenusele saad taotleda kodulaenu mugavalt oma kodust lahkumata ning olla kindel, et oled leidnud endale parima laenupakkumise. Tutvu meie pakkumistega ning taotle kodulaenu juba täna – see on kiire ja lihtne!

Mida tuleb laenu võttes meeles pidada?

Enne kodulaenu taotlemist on oluline järgida mõningaid nõuandeid, mis aitavad sul leida endale parima võimaliku laenupakkumise:

 • Enne kodulaenu võtmist võrdle erinevate laenuandjate pakkumisi ning vali endale sobivaim. Mobey aitab sul kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning leida endale parim laenupakkumine;
 • arvesta oma võimalustega: enne autolaenu taotlemist veendu, et sa oled suuteline laenu tagasi maksma. Planeeri oma finantstegevus hoolikalt ning arvesta oma sissetulekute ja väljaminekutega;
 • tutvu laenu tingimustega: enne kodulaenu võtmist tutvu täpselt laenutingimustega. Küsi julgelt nõu Mobey professionaalidelt, me oleme alati valmis aitama;
 • küsimuste korral võid alati pöörduda Mobey poole abi saamiseks. Meie professionaalsed ja abivalmid eksperdid aitavad sul leida endale parima lahenduse.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Kodulaen muudab Sinu elu

Oma kodu ostmine on suurepärane investeering, sest see toob kaasa mitmeid eeliseid, mida üürimine ei paku.

Esiteks, oma kodu ostmine on finantsiliselt kindlam valik. Üürides maksate igakuiselt üüri, mis ei anna teile midagi tagasi, kui lõpetate üürimise. Oma kodu ostmisel maksate igakuiselt laenu tagasimakseid, mis aitavad teil oma kodu üha enam omandada. Lisaks, kui teie kodu on täielikult makstud, saate selle müüa või rentida, mis toob teile passiivset sissetulekut.

Teiseks annab korteri või maja ost teile vabaduse teha oma koduga mida iganes soovite, näiteks remontida, lammutada seinu, ilma et peaksite üürniku nõusolekut ootama. Üürides on teil tavaliselt piiratud õigus oma kodu muuta, mis tähendab, et te ei saa teha suuremaid remonditöid ehk sellest ei saa kunagi just teile sobiv elamispind.

Kui oled huvitatud autolaenust, siis võta julgelt ühendust Mobeyga – meie professionaalsed ja abivalmid klienditeenindajad aitavad sul leida parima lahenduse.

Kolmandaks toob korteri või maja ost kaasa pikaajalise stabiilsuse. Üürides ei tea te kunagi, kui palju üür tõuseb või kui tihti peate oma kodu vahetama. Oma kodu ostmisel on teie igakuine kodulaenu makse kindel ning teil on garantii, et saate elada samas kodus aastaid või isegi kogu elu. Lisaks, kinnisväärtus tõuseb ajas, mis tähendab, et teie kodu väärtus tõenäoliselt kasvab ehk saate hiljem kodu või korteri müüa kõrgema hinna eest.

Statistikat vaadates saame järelda, et inimesed kes ostavad oma korteri või maja, koguvad elu jooksul rohkem raha kui need, kes üürivad. See on tingitud asjaolust, et oma kodu ostmine toob kaasa pikemaajalisi säästmisi, sest puudub üüri maksmise vajadus.

Kodulaenu saamine on tänu Mobey’le väga lihtne. Aitame teil saada laen kiiremini, madalama intressimääraga ja suurepärase klienditeenindusega. Nii ei jää te elu lõpuni üürnikuks. Oma kodu ostmine toob kaasa mitmeid eeliseid, nii praktilisi kui emotsionaalseid.

Üürimine on ajutine lahendus, kuid oma kodu ostmine on investeering teie tulevikku ja teie rahalisse kindlustusse.

Kodulaenu KKK

Kas ma saan kodulaenuga osta juba eksisteerivat maja või korterit?

Jah, kodulaenu saab kasutada nii uue kui ka olemasoleva korteri ning maja ostmiseks.

Milline on minimaalne laenusumma kodulaenu jaoks?

Kodulaenu minimaalne laenusumma sõltub laenuandjast, kuid tavaliselt on see 2000 eurot.

Kas ma saan kodulaenu taotleda ilma olemasoleva kinnisvarata?

Jah, kodulaenu saab taotleda ka ilma olemasoleva kinnisvarata. Laenu saamiseks on vaja esitada soovitud kodu detailsed andmed ja maksegraafik ning tõend kinnisvara ostuks või ehitamiseks.

Kuidas saan ma taotleda kodulaenu?

Kodulaenu saab taotleda mitmest kohast. Populaarseteks valikuteks on pangad, kiirlaenufirmad ja krediidiasutused. Mobey abiga saate lihtsamalt ja kiiremini kodulaenu. Me toimime vahendajana laenuandjate vahel, pakkudes teile madalama intressimääraga laenu ja suurepärast ning kiiret klienditeenindust.

Kas kodulaenu saamiseks on vaja tagatist?

Enamikul juhtudel on vaja kinnisvara, mida soovitakse osta või renoveerida, kui tagatist.

Kuidas kodulaenu intressimäär määratakse?

Kodulaenu intressimäär sõltub laenuandjast ja laenutaotleja krediidireitingust. Tavaliselt on see madalam kui kiirlaenu intressimäär.

Mobey on sind valmis aitama

Sa ei pea enam ootama, vaid pöördu koheselt Mobey poole – me soovime sind aidata unistuste kodu soetamisega. Meie professionaalsed ja abivalmid klienditeenindajad aitavad sul leida parima kodulaenu pakkumise ning nõustavad sind läbi kogu laenuprotsessi!

Rakenda nüüd

cooppank.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

72 kuud

Määr

8.90% / aasta

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutes

Esimene vaba laen

no
kreditex.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

72 kuud

Määr

23.00% / kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutes

Esimene vaba laen

no
tfbank.ee

Laenu tüüp

Pikaajaline

Ajavahemikuks

84 kuud

Määr

17.00% / kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutes

Esimene vaba laen

no
et