Oled ehk kodulaenude uurimisel kokku puutunud terminiga „isefinantseerimine“ ja sa võid mõelda, mida see tähendab. Omafinantseeritud kodulaen on laen, milles laenuvõtja kasutab oma säästu laenu osa rahastamiseks. Peamine eelis seda tüüpi laenu on, et see võib aidata teil vältida hüpoteekkindlustuse. On mõned asjad meeles pidada, kui te kaalute iserahastatud kodulaen. Selles blogi postitus, me läheme üle, mida sa pead teadma, et ise rahastada oma kodulaenu, et saate teha parima otsuse oma vajadustele.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Mis on kodulaen?

Kodulaen, mida tuntakse ka hüpoteeklaenuna, on laen, mida kasutatakse kodu ostmiseks. Kodulaenud on tavaliselt fikseeritud intressimääraga pikaajalised laenud. Kodulaenu igakuised maksed tehakse tavaliselt laenu kehtivusaja jooksul, mis võib olla vähemalt 15 aastat.

Kuidas saada kodulaenu ilma iserahastamise?

Kui soovite saada kodulaenu ilma iserahastamise, on mõned asjad, mida pead tegema. Esiteks, sa pead leidma laenuandja, kes on valmis sinuga töötama. See võib nõuda mõned ostud ümber, kuid on oluline leida laenuandja, kes on valmis andma sulle laenu ilma iserahastamise.

Kui olete leidnud laenuandja, peate täitma taotluse ja esitama kõik vajalikud dokumendid. Kindlasti olla aus ja ettepoole oma finantsolukorda, nii et laenuandja saab teha teadliku otsuse oma laenu.

Kui kõik läheb hästi, peaks olema võimalik saada oma laenu ilma iserahastamise ja olla teel oma uue kodu.

Omafinantseerimata kodulaenu eelised ja puudused

Kodulaenu võtmisel ilma iserahastamiseta on palju kasu. Üks suurimaid eeliseid on see, et sa ei pea välja tulema suure makse. See võib muuta kodu ostmise paljudele inimestele taskukohasemaks. Lisaks võite saada madalama intressimäära oma laenu, kui sa ei rahasta ise.

Ometi on ka mõned puudused kodulaenu võtmisel ilma iserahastamiseta. Üks suurimaid puudusi on see, et tõenäoliselt peate maksma erasektori hüpoteekkindlustuse (PMI). See kindlustus kaitseb laenuandjat juhul, kui te ei täida oma laenu. PMI võib lisada mitusada dollarit oma igakuise hüpoteegi makse, nii et on oluline arvestada seda oma eelarvesse, kui kaaluda kodulaenu ilma iserahastamise. Lisaks ei ehita sa omakapitali nii kiiresti kodulaenuga ilma iserahastamiseta, sest te võtate kogu ostuhinna summa.

Kuidas teha otsus saada kodulaen ilma iserahastamise

Otsuse tegemine kodulaenu saamiseks ilma iserahastamiseta on raske. Kaaluda tuleb mitmeid tegureid, nagu teie praegune finantsolukord, teie krediidiajalugu ja teie tööhõive staatus.

Kui te olete praegu tööl ja teil on hea krediidilugu, võite saada traditsioonilise hüpoteegi. Siiski, kui te olete füüsilisest isikust ettevõtja või teil on kehv krediidiajalugu, ei pruugi teil olla võimalik saada traditsioonilist hüpoteeklaenu. Sel juhul peate ehk uurima teisi võimalusi oma kodu rahastamiseks.

Üks võimalus on saada kodu omakapitalilaen. Seda tüüpi laen võimaldab teil laenata vastu omakapitali oma kodus. Kodukapitalilaenu intressimäär on tavaliselt madalam kui traditsioonilise hüpoteegi intressimäär, mistõttu see on atraktiivne võimalus neile, kes ei saa tavapärast hüpoteeklaenu.

Teine võimalus on saada eralaenu pereliikmelt või sõbralt. Seda tüüpi laenu võib olla lihtsam saada kui traditsioonilist hüpoteeklaenu, kuid selle intressimäärad võivad olla kõrgemad. Teil on vaja ka tagatist seda tüüpi laenu, nagu omakapital oma kodus või muu vara.

Enne kui otsustate saada kodulaenu ilma iserahastamise, veenduge, et rääkida finantsnõustaja arutada kõiki oma võimalusi ja mis toimiks teie individuaalse olukorra jaoks kõige paremini.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Järeldus

Kodulaen ilma iserahastamiseta on suurepärane võimalus neile, kes tahavad osta kodu, kuid ei ole raha maha maksmiseks. Seda tüüpi laenuga saate vajaliku rahastamise, ilma et peaksite ise raha välja tulema. See võib muuta kodu ostmise palju taskukohasemaks ja paljudele inimestele kättesaamatuks. Kui sa mõtled osta kodu, kindlasti uurida kõiki oma rahastamisvõimalusi, sealhulgas laene ilma iserahastamise, et näha, mis võiks teie jaoks kõige paremini toimida. Mobey aitab sind!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et