Laenud Töötule


smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Töötuks jäämine võib paljude inimeste jaoks olla raske ja hirmutav aeg. Kui raha ei tule, võib see olla eriti stressirohke ja on arusaadav, et soovite leida viisi, kuidas saada mingit rahalist abi. Üks võimalus on laenu saamine, kuid see võib tunduda võimatu ülesanne, kui teil ei ole tööd. Kuid tõde on see, et on olemas palju ettevõtteid, kes pakuvad laene, mis on mõeldud spetsiaalselt töötutele. Selles blogipostituses arutame, millised need laenud täpselt on, kes võivad neid saada ja kuidas neid taotleda. Loe edasi, et saada rohkem teavet laenu saamise kohta, kui oled töötu.

laenud töötule

Kuidas saan laenu, kui ma ei tööta?

Kui olete töötu ja otsite laenu, on mitu võimalust, mida saate uurida. Paljud isiklikud laenud nõuavad sissetuleku tõendamist, nii et ilma kindla palgata võib teil olla raskusi laenu saamisega. Siiski on mõned laenuandjad, kes pakuvad laene spetsiaalselt neile, kes ei tööta.

Töötuna laenu saamiseks peate tõenäoliselt tõendama, et teil on muid sissetulekuallikaid või varasid, mida saab kasutada tagatisena. Samuti võidakse nõuda, et teil oleks laenu tagamiseks kaasallkirjastaja. Pidage meeles, et töötutele mõeldud laenudega kaasnevad sageli kõrgemad intressimäärad ja tasud kui traditsiooniliste laenude puhul, seega võrrelge enne edasiliikumist hoolikalt oma võimalusi.

Kas pangad annavad töötutele laenu?

Kui olete töötu, siis võite küsida, kas on võimalik pangast laenu saada. Vastus on võib-olla – see sõltub pangast ja teie rahalisest olukorrast.

Kui olete praegu töötu, peate kõigepealt näitama, et teil on sissetulekuallikas. See võib pärineda töötushüvitisest, lastetoetusest, elatisest või mis tahes muust regulaarsest sissetulekust. Kui teil on need dokumendid olemas, saate pöörduda pankade ja teiste laenuandjate poole, et uurida, kas nad on valmis teile laenu andma.

Pidage meeles, et pangad on kasumile orienteeritud ettevõtted, seega võivad nad pigem anda laenu inimestele, kelle kohta nad arvavad, et nad suudavad selle tagasi maksta. See tähendab, et sinu võimalused pangast laenu saada on suuremad, kui sul on mingi tagatis (näiteks kodu või auto), mille pank saab arestida, kui sa laenu ei maksa.

Kui teil ei ole mingit tagatist, on teil siiski mõned võimalused. On olemas eraõiguslikke laenuandjaid, kes võivad olla valmis töötutele laenu andma, kuigi nende laenude intressimäärad on tõenäoliselt kõrgemad kui pangast saadavad. Võite uurida ka riiklikke programme, mis pakuvad rahalist abi inimestele, kes on hädas töö leidmisega.


Muud uudised

 • Kiirlaenud Internetist

  Kiirlaenud internetist Mis puudutab laenu saamist, siis paljudel meist ei ole luksust aega. Me vajame kiiret juurdepääsu rahale, kuid traditsiooniline pangandussüsteem lihtsalt nii ei tööta. Õnneks on tehnoloogia avanud uusi võimalusi kiireks sularahaks. Selles blogi postitus, vaatame mõned viisid saate kiirlaene Internetis ja kuidas nad võrrelda rohkem traditsioonilisi laenuvõimalusi. Ükskõik kas soovite laenata paarsada dollarit […]

 • Laenud Kuni 10000 Eur

  Laenu võtmine võib olla hirmutav ülesanne, eriti kui tegemist on suure summaga. Aga mis oleks, kui saaksite laenu kuni 10000 eurot vaid ühe taotlusega? Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Noh, ei ole! Õige laenuandja abil saate hõlpsasti ja kiiresti ligipääsu sellisele rahasummale, ilma et peaksite muretsema pikaajalise paberimajanduse või menetlemise viivituste pärast. Selles blogipostituses […]

 • Laen 10000 Eur

  Kas teil on vaja laenu ja te ei tea, kust alustada? Laenu võtmine võib olla stressirohke protsess, eriti kui on vaja teada, kui palju raha peaksite laenama. Kas võtate liiga vähe ja riskite oma võlaolukorra veelgi halvemaks muutmisega või võtate liiga palju ja riskite sellega, et ei suuda seda tagasi maksta? Selles blogipostituses arutame, miks […]

 • Laenud Kuni 1000 eurot

  Kas otsite lihtsat ja mugavat võimalust saada sularaha, kui seda vajate? Kuni 1000 euro suurune laen võib aidata teha vahet toimetuleku ja raskuste vahel. Selles blogipostituses uurime, kuidas taotleda laenu kuni 1000 eurot, et saaksite vajaliku sularaha kiiresti ja lihtsalt kätte. Vaatame, milliseid laenutüüpe on saadaval, millised nõuded peavad olema täidetud, et saada laenu, ja […]

etEstonian