Laenu saamine oma ettevõttele võib olla hirmutav, kuid samas tasuv protsess. Paberite ja laenupakkujate labürindis orienteerumine on sageli keeruline, kuid lõpptulemus võib olla seda väärt, kui saate oma ettevõttele õige rahastamise. Selles blogipostituses arutame erinevat tüüpi laene, mis on ettevõtetele kättesaadavad, ning seda, kuidas saada laenu saamiseks nõusolekut. Samuti vaatleme laenu võtmise plusse ja miinuseid ning seda, kuidas veenduda, et valite just teile sobiva võimaluse. Seega, kui otsite oma ettevõttele laenu võtmist, lugege edasi, et rohkem teada saada!

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Mis on laen ettevõttele?

Ettevõtluslaen on finantsasutuse poolt ettevõttele antav ettevõtlusfinantseerimise liik. Laenu võib kasutada erinevatel eesmärkidel, näiteks ettevõtte laiendamiseks, seadmete või inventari ostmiseks või tegevuskulude katmiseks. Ettevõtte laenude intressimäärad on tavaliselt madalamad kui muud liiki rahastamisviiside, näiteks krediitkaartide või isiklike laenude puhul.

Mida on vaja ettevõtte laenu saamiseks?

Eeldades, et küsite, mida on vaja, et oma ettevõttele laenu saada, on siin mõned üldised nõuded:

-Krediidiskoor 680 või kõrgem

-Vähemalt kaks aastat äritegevust

-Vaastane tulu 100 000 euro või rohkem.

-võime laenu tagasi maksta

-tagatis (midagi väärtuslikku, mida saab kasutada laenu tagamiseks, näiteks kinnisvara või seadmed).

Loomulikult on iga laenuandja erinev ja tal on oma konkreetsed nõuded. Kuid need on mõned põhitõed, mida vajate ettevõtte laenu saamiseks.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et