Laen Omafinantseeringuta


Kas te kaalute ettevõtte asutamist, kuid tunnete end hirmutatuna väljavaate ees, et peate selleks kindlustama omakapitali? Kui jah, siis on rahustav teada, et on ka teisi võimalusi oma ettevõtte rahastamiseks, ilma et peaksite lüpsma tonnide kaupa raha sõpradelt ja pereliikmetelt. Kuigi omakapital on endiselt väga soovitatav iga ettevõtte jaoks, mis püüab saavutada pikaajalist edu, on palju alternatiive, mis võivad olla sama kasulikud. Selles blogipostituses arutame, mida peate teadma laenust ilma omafinantseeringuta ja erinevatest võimalustest, mis võiksid teile sobida. Olenemata sellest, kas otsite isiklikku laenu või intressivaba maksekava, aitab see artikkel kindlasti leida teie finantsolukorrale sobivaima.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Mis on omafinantseeringuta laen?

Omafinantseeringuta laen on laenuliik, mille puhul laenuvõtja ei pea esitama tagatist. See võib olla kasulik laenuvõtjatele, kellel ei ole varasid, mida kasutada tagatisena, või neile, kes ei taha riskida oma varadega, kui nad ei suuda laenu tagasi maksta. Omakapitalita laenud võivad siiski olla kallimad ja raskemini kättesaadavad kui muud liiki laenud.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Kuidas toimib laen ilma omafinantseeringuta?

Laen ilma omafinantseeringuta on ettevõtte rahastamise liik, mille puhul laenuvõtja ei pea esitama mingit tagatist. See võib olla kasulik võimalus ettevõtetele, kellel ei ole väärtuslikku vara, mida kasutada tagatisena, või neile, kes lihtsalt ei taha oma vara ohtu seada.

Enamasti on omakapitalita laenude intressimäär kõrgem kui traditsiooniliste laenude puhul, sest laenuandja võtab suurema riski. See võib siiski olla odavam võimalus kui muud rahastamisviisid, näiteks krediitkaardid või isiklikud laenud.

Et saada omafinantseeringuta laenu, peavad ettevõtetel olema tavaliselt head finantsandmed ja hea krediidiajalugu. Täpsed nõuded on laenuandjate lõikes erinevad, kuid üldiselt peaksid laenuvõtjad eeldama üksikasjalike finantsaruannete ja prognooside esitamist.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Omafinantseeringuta laenu plussid ja miinused

Omafinantseeringuta laenu võtmisel on mitmeid plusse ja miinuseid. Positiivne on see, et see võib olla suurepärane võimalus saada oma ettevõttele rahastamist, ilma et peaks loobuma omandiõigusest. See võib olla eriti kasulik, kui te alles alustate tegevust ja teil ei ole palju tagatisi. Lisaks sellele võib omafinantseeringuta laenude saamine olla lihtsam kui traditsiooniliste laenude puhul, sest need ei nõua nii palju dokumente ega tagatisi.

Samas võivad omakapitalita laenud olla pikemas perspektiivis kallimad. See on tingitud sellest, et peate tõenäoliselt maksma kõrgemaid intressimäärasid ja tasusid, mis on seotud sellist tüüpi rahastamisega. Lisaks sellele võib laenuandja teie ettevõtte oma valdusesse võtta, kui te ei suuda laenu maksta. Seetõttu on oluline veenduda, et olete enne allkirjastamist täielikult kursis laenutingimustega.


Muud uudised

 • Kiirlaenud Internetist

  Kiirlaenud internetist Mis puudutab laenu saamist, siis paljudel meist ei ole luksust aega. Me vajame kiiret juurdepääsu rahale, kuid traditsiooniline pangandussüsteem lihtsalt nii ei tööta. Õnneks on tehnoloogia avanud uusi võimalusi kiireks sularahaks. Selles blogi postitus, vaatame mõned viisid saate kiirlaene Internetis ja kuidas nad võrrelda rohkem traditsioonilisi laenuvõimalusi. Ükskõik kas soovite laenata paarsada dollarit […]

 • Laenud Kuni 10000 Eur

  Laenu võtmine võib olla hirmutav ülesanne, eriti kui tegemist on suure summaga. Aga mis oleks, kui saaksite laenu kuni 10000 eurot vaid ühe taotlusega? Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Noh, ei ole! Õige laenuandja abil saate hõlpsasti ja kiiresti ligipääsu sellisele rahasummale, ilma et peaksite muretsema pikaajalise paberimajanduse või menetlemise viivituste pärast. Selles blogipostituses […]

 • Laen 10000 Eur

  Kas teil on vaja laenu ja te ei tea, kust alustada? Laenu võtmine võib olla stressirohke protsess, eriti kui on vaja teada, kui palju raha peaksite laenama. Kas võtate liiga vähe ja riskite oma võlaolukorra veelgi halvemaks muutmisega või võtate liiga palju ja riskite sellega, et ei suuda seda tagasi maksta? Selles blogipostituses arutame, miks […]

 • Laenud Kuni 1000 eurot

  Kas otsite lihtsat ja mugavat võimalust saada sularaha, kui seda vajate? Kuni 1000 euro suurune laen võib aidata teha vahet toimetuleku ja raskuste vahel. Selles blogipostituses uurime, kuidas taotleda laenu kuni 1000 eurot, et saaksite vajaliku sularaha kiiresti ja lihtsalt kätte. Vaatame, milliseid laenutüüpe on saadaval, millised nõuded peavad olema täidetud, et saada laenu, ja […]

etEstonian