Korteriühistute ja muude mittetulundusühingute jaoks on laenu saamine nende missiooni saavutamiseks hädavajalik. Siiski võib olla raske leida õiget laenuandjat, kes on valmis nendega koostööd tegema. Õnneks on olemas võimalused, mis võimaldavad eluasemeühendustel tagada vajaliku rahastamise, ilma et nad peaksid hüppama läbi karikate. Selles blogipostituses vaatame, mida on vaja teada elamuühistutele mõeldud laenude kohta, et saaksite teha teadliku otsuse. Lugege edasi, et saada rohkem teavet selle kohta, miks laenud on eluasemeühingute jaoks olulised, millised on sellise laenu võtmise eelised ja kuidas leida teie vajadustele sobiv laenuandja.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Mis on korteriühistu laen?

Korteriühistu laen on rahastamisliik, mida pakub korteriühistu, et aidata üksikisikuid või peresid kodu ostmisel. Seda tüüpi laenu on tavaliselt madalama intressimääraga kui muud tüüpi laenud ja seda saab kasutada nii uute kui ka olemasolevate kodude ostmiseks. Elamuühingud on tavaliselt mittetulundusühingud, mis töötavad selle nimel, et pakkuda madala ja keskmise sissetulekuga peredele taskukohaseid eluasemevõimalusi.

Millised on korteriühistute laenu eelised?

Elamuühingulaen on suurepärane võimalus rahastada kinnisvara ostu elamuühingu kaudu. Laen on esimesed viis aastat intressivaba, mis teeb selle paljude laenuvõtjate jaoks atraktiivseks. Laenuga ei kaasne ka mingeid tasusid, mis muudab selle veelgi atraktiivsemaks. Lisaks saab laenu kasutada mis tahes otstarbeks, sealhulgas renoveerimiseks või remondiks, mis teeb sellest mitmekülgse rahastamisvõimaluse.

Kuidas taotleda korteriühistute laenu?

Kui olete elamuühistu liige, võib teil olla võimalik taotleda ühistus laenu. Nende laenude tingimused on erinevad, seega on oluline kontrollida oma ühingust, kas teil on selleks õigus ja millised on nõuded.

Elamuühistu laenu taotlemiseks peate täitma taotlusvormi ja esitama tõendavad dokumendid. Need võivad sisaldada finantsteavet, näiteks teie sissetulekuid ja kulutusi, ning tõendit elamuühistu liikmelisuse kohta. Kui teie taotlus on laekunud, hindab ühing seda ja teeb otsuse laenu heakskiitmise kohta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et