Laenu leidmine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui teil on kitsas eelarve. Kuid see, et teie eelarve on piiratud, ei tähenda, et te ei saa leida endale sobivat laenu. Viimastel aastatel on odavad laenud muutunud üha populaarsemaks ja need võivad olla suurepärane võimalus saada vajalikku raha ilma panga lõhkumata. Selles blogipostituses uurime, mis on odavad laenud, kuidas need toimivad ja kuidas leida üks teie vajadustele sobiv laen. Lugege edasi, et saada rohkem teavet sellist tüüpi laenude kohta ja selle kohta, kuidas need võivad aidata teil oma rahalisi eesmärke saavutada.

Milline on madalaim laen, mida saate võtta?

Madalaim laen, mida saate võtta, on tavaliselt 500 dollarit. Mõned laenuandjad võivad siiski nõuda suuremat miinimumsummat, näiteks 1000 või 2500 dollarit. Lisaks sellele võib väikese laenusumma intressimäär olla kõrgem kui suurema laenu intressimäär.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Kuidas ma saan laenata väikese summa?

Te võite laenata väikese summa raha perekonnalt või sõpradelt. Samuti võite saada väikese laenu pangast või krediidiühistust. Mõned palgapäevalaenuandjad pakuvad samuti väikelaene. Parimate tingimuste leidmiseks vaadake kindlasti ringi.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Kuidas saada laenu ilma tööta?

Ilma töökohata laenu saamiseks on mitu võimalust. Sa võid proovida saada laenu pereliikmelt või sõbralt, kasutada tagatisepõhist laenu või leida kaasallkirjutaja.

Kui teil on halb krediit, võib teil olla raske saada laenu traditsiooniliselt laenuandjalt. Siiski on mõned laenuandjad, kes on spetsialiseerunud halva krediidiga inimestele mõeldud laenudele. Need laenuandjad võivad olla valmis teiega koostööd tegema, kui teil on laenu vastu mingi tagatis.

Teine võimalus on leida keegi, kes on nõus laenu kaasallkirjastama. See isik vastutab maksete tegemise eest, kui te jätate laenu maksmata. Peate leidma kellegi hea krediidivõimega inimese, kes on valmis selle vastutuse võtma.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Lõpuks võite kaaluda tagatisel põhineva laenu kasutamist. Seda tüüpi laenu puhul annate laenu tagatiseks midagi väärtuslikku (näiteks oma auto või kodu). Kui te jätate laenu maksmata, võib laenuandja tagatise arestida ja müüa selle võla tagasimaksmiseks. Tagatisega laenu on lihtsam saada kui traditsioonilist laenu, kuid sellega kaasneb ka suurem risk, sest kui te ei suuda võlga tagasi maksta, võite kaotada oma kodu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et