Lühiajalised laenud on suurepärane võimalus saada kiiret sularaha, kui teil on ootamatu kulu. Need võivad aidata ületada palgapäevade vahelist vaheaega või hoida teie arveid kuhjumas. Siiski on oluline mõista, kuidas lühiajalised laenud toimivad ja millised on nendega seotud riskid, et te saaksite teha teadliku otsuse, kas need on teie jaoks sobivad. Selles blogipostituses vaatleme lähemalt lühiajalisi laene ja uurime, millised on nende võtmise plussid ja miinused.

Mis on lühiajalised laenud?

Lühiajalisi laene on mitut liiki, kuid kõige levinum on palgapäevalaen. Selle puhul laenate väikese summa, tavaliselt kuni 500 dollarit, ja nõustute selle järgmisel palgapäeval tagasi maksma. Selliste laenude intressimäär on tavaliselt väga kõrge, seega tuleks neid kasutada ainult viimase abinõuna.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Muude lühiajaliste laenude hulka kuuluvad tiitellilaenud ja pandimajade laenud. Laenude puhul laenate oma auto väärtuse vastu. Pandipoodide laenude puhul kasutate laenu tagatisena väärtuslikku eset. Ka nende laenude intressimäärad on kõrged ja neid tuleks kasutada ainult hädaolukorras.

Mis on lühiajaline laenuperiood?

Lühiajaline laen on laen, mille tagasimakseperiood on lühem kui traditsioonilisel laenul. Lühiajalise laenu tagasimakseperiood võib olla nii lühike kui paar nädalat või kuud, kuid tavaliselt mitte pikem kui üks aasta. Lühiajalisi laene kasutatakse sageli ootamatute kulude katmiseks või selleks, et inimesed saaksid aega järgmise palgapäevani.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Mis on lühiajalise laenu eelis?

Lühiajaline laen on laenuliik, mis tavaliselt makstakse tagasi ühe aasta jooksul. Neid laene kasutatakse tavaliselt ootamatute kulutuste katmiseks või palgavaheaja ületamiseks. Kuigi lühiajalised laenud võivad olla kõrge intressimääraga, võivad need olla ka mugav ja kiire viis saada vajalikku raha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et