Kas otsite laenu? Kuna on nii palju ettevõtteid ja erinevaid laenuvõimalusi, võib olla raske teada, milline neist sobib teie vajadustele kõige paremini. Teadliku otsuse tegemiseks on oluline mõista erinevaid saadaolevaid laenuliike. Selles blogipostituses arutame erinevaid saadaolevaid laenu tüüpe, nende omadusi ja eeliseid ning seda, mida peaksite enne laenu võtmist kaaluma. Samuti anname kasulikke nõuandeid, kuidas laenu saamiseks kvalifitseeruda ja leida parim pakkumine. Selle artikli lõpuks peaks teil olema kogu teave, mida vajate, et teha laenu kohta teadlik otsus.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Mis on soodne laen?

Kättesaadav laen on laen, mida saab kasutada mitmesuguste kulutuste, sealhulgas kodu parandamise, raviarvete ja hariduskulude rahastamiseks. Vaba laenu vahendid kantakse tavaliselt laenuvõtja kontole mõne päeva jooksul, mistõttu on seda tüüpi rahastamine mugav võimalus neile, kes vajavad raha kiiresti. Isikulaenud on kõige tavalisem laenutüüp, kuid on ka palju muid võimalusi, sealhulgas ärilaenud, õppelaenud ja palgapäevalaenud.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

Millised on põhilised laenuliigid?

On olemas neli peamist laenuliiki: tagatud, tagamata, fikseeritud intressimääraga ja muutuva intressimääraga laenud.

Tagatud laen on laen, mis on tagatud tagatisega, näiteks kodu või auto. Kui te jätate laenu maksmata, võib laenuandja tagatise enda valdusesse võtta. Tagatiseta laen ei ole millegagi tagatud, nii et kui te jätate oma kohustused täitmata, ei ole laenuandjal võimalik oma raha tagasi saada.

Fikseeritud intressimääraga laenu intressimäär jääb laenu kehtivusaja jooksul samaks. Muutuva intressimääraga laenu intressimäär võib aja jooksul muutuda sõltuvalt turutingimustest.

Milline laenutüüp on kõige levinum?

Kõige levinum laenutüüp on fikseeritud intressimääraga hüpoteeklaen. Seda tüüpi laenul on kindel intressimäär, mis ei muutu laenu kehtivusaja jooksul. Igakuine makse jääb iga kuu samaks, mis muudab eluasemekulude eelarvestamise lihtsamaks.

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et