Majandusraskuste ajal vajavad paljud inimesed – alates üksikisikutest kuni ettevõteteni – finantsabi. Õnneks on neile kättesaadavad võimalused tagatiseks antud laenude näol. Tagatislaenud on laenutüüp, mille puhul laenuvõtja peab esitama tagatise (nt kinnisvara, investeeringud või muud varad), et tagada tagasimaksmine, kui laenuvõtja ei suuda laenu makseid teha. Selles blogipostituses arutame, mis on tagatislaenud, kuidas need toimivad, nende eelised ja puudused ning kas need on teie jaoks õige valik, sõltuvalt teie vajadustest.

Mis on laenu tagatisraha?

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit

Laenu tagatiseks on mis tahes vara, mida saab kasutada laenu tagamiseks. Kõige tavalisem tagatis on kodu või sõiduk, kuid kasutada võib ka muid varasid, näiteks hoiukontod, aktsiad ja võlakirjad. Kui laenuvõtja jätab laenu maksmata, võib laenuandja tagatise arestida ja müüa selle võla tagasimaksmiseks.

Millist tüüpi laenul on tagatis?

Tagatisega laen on laenutüüp, mille puhul laenuvõtja peab laenu tagatiseks andma mingi tagatise, näiteks auto või maja. Kui laenuvõtja jätab laenu maksmata, võib laenuandja tagatise arestida ja müüa selle võla tagasimaksmiseks. Tagatislaenu kasutavad sageli halva krediidivõimega inimesed, kes ei pruugi saada tavapärast laenu.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Kas tagatislaenud on tagatud?

Kui te võtate tagatislaenu, nõuab laenuandja, et te annaksite laenu tagatiseks mingi vara – tavaliselt, kuid mitte alati, oma kodu. Kui te jätate laenumaksed tasumata, võib laenuandja võla tagasimaksmiseks teie tagatise arestida ja müüa. Sel põhjusel nimetatakse tagatisega laene sageli tagatud laenudeks.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et