Kodu ostmine on üks suurimaid investeerimisotsuseid, mida keegi võib teha. Ostu rahastamiseks laenu saamine võib tunduda hirmutav, kuid õigete teadmiste ja vahendite abil ei pea see olema seda. Selles blogipostituses vaatleme kõiki erinevaid kinnisvaralaenude liike, mis on potentsiaalsetele koduostjatele kättesaadavad, ja seda, mida peaksite enne laenu taotlemist teadma. Samuti käsitleme mõningaid nõuandeid, kuidas saada heakskiit ja kuidas maksimeerida oma võimalusi saada suurepärane intressimäär. Lugege edasi, et rohkem teada saada kinnisvaralaenude kohta!

cooppank.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

15000 €

Heakskiitmine

2 minutit

kreditex.ee

Ajavahemikuks

72 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

tfbank.ee

Ajavahemikuks

84 kuud

Laenusumma

10000 €

Heakskiitmine

60 minutit
kinnisvaralaen

Mis on kinnisvaralaen?

Kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara hüpoteegi või võlakirja abil. Laenutulu saab kasutada mis tahes eesmärgil, sealhulgas kinnisvara ostmiseks või refinantseerimiseks, arendamiseks, ehitamiseks ja kodu parendamiseks.

Millist tüüpi laenu kasutatakse kinnisvara puhul?

Kinnisvaralaenu saab kasutada mitut liiki, kuid kõige levinum on hüpoteeklaen. Hüpoteek on laen, mille tagatiseks on kinnisvara ise, mis tähendab, et kui te jätate laenu maksmata, võib laenuandja kinnisvara arestida ja müüa selle, et oma kahjumit tagasi saada. Hüpoteegid võivad olla kas fikseeritud või reguleeritava intressimääraga ning neil võivad olla erinevad tingimused (aeg, mille jooksul peate laenu tagasi maksma), sõltuvalt laenuvõtja vajadustest.

Kas kinnisvaralaen on sama mis hüpoteeklaen?

Kinnisvaralaen ja hüpoteek ei ole üks ja sama asi. Kinnisvaralaen on laen, mida kasutatakse kinnisvara ostmiseks, samas kui hüpoteek on laenuliik, mida kasutatakse kinnisvara ostu rahastamiseks.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et