Viimase aasta majanduslangus on jätnud lugematu hulga inimesi rahaliste raskuste kätte. Kuna elukallidus tõuseb, on paljudel raske oma maksetega toime tulla ja mõnikord vajavad nad kiireid rahalisi vahendeid, et toime tulla. Aga mis siis, kui teil ei ole stabiilset sissetulekut või usaldusväärset töökohta? Kuidas saada laenu, ilma et peaksite muretsema regulaarse sissetuleku maksmise pärast? Selles blogipostituses arutame, millised on sissetulekute makseta laenude tegelikkus, kes peaks neid kaaluma ja kuidas need toimivad. Samuti vaatleme mõningaid alternatiive, mis võivad olla kättesaadavad neile, kes otsivad täiendavat rahalist kindlust ilma kalli laenu koormata.

smsraha.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

laen.ee

Ajavahemikuks

1080 päevad

Laenusumma

1000 €

Heakskiitmine

5 minutit

Kas saate laenu ilma sissetuleku allikat?

Kindlasti on võimalik saada laenu ilma sissetuleku allikat, kuigi see võib olla raskem kui sissetuleku olemasolul. On mõned asjad, mida saate teha, et suurendada oma võimalusi laenu saamiseks:

– püüdke leida kaasallkirjastaja, kellel on hea sissetulek ja krediidiskoor;

– otsige laenuandjaid, kes on spetsialiseerunud sissetulekuta inimestele mõeldud laenudele;

– olge valmis andma laenu tagatise.

Millise laenu puhul ei ole vaja sissetuleku tõendamist?

Kui otsite laenu, mis ei nõua sissetuleku tõendamist, on olemas mõned võimalused. Võite taotleda sissetuleku tõendamiseta laenu, mis on laenu tüüp, mille puhul laenuandja ei nõua teilt sissetuleku tõendamiseks mingeid dokumente. Seda tüüpi laenu võib olla lihtsam saada, kuid intressimäärad on tavaliselt kõrgemad kui muud tüüpi laenude puhul. Teine võimalus on saada laenule kaasallkirjastaja, mis tähendab, et keegi teine vastutab maksete tegemise eest, kui teie ei saa seda teha. Lõpuks võite uurida ka alternatiivseid laenuandjaid, näiteks võrdõiguslikest laenuplatvormidest, mille nõuded võivad erineda traditsioonilistest pankadest.

credit24.ee

Ajavahemikuks

1800 kuud

Laenusumma

5000 €

Heakskiitmine

15 minutit

On olemas mõned laenutüübid, mille heakskiitmiseks ei ole vaja sissetuleku tõendamist. Nende hulka kuuluvad tagatud laenud, näiteks kodulaen või autolaen, ja tagatiseta laenud sõpradelt või pereliikmetelt. Teine võimalus on saada laenule kaasallkirjastaja, mis tagab maksete tegemise ka siis, kui te ise ei suuda neid teha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

et